Mieszkania do wynajęcia, pokoje i stancje - darmowe ogłoszenia wynajmu na TwojaStancja.pl

Mieszkania i pokoje do wynajęcia
Darmowe ogłoszenia z całej Polski

Dodaj ogłoszenie

Aktualnych ogłoszeń: 69600 Bieżący tydzień: 48

Duży pokój jednoosobowy Nadodrze Paulińska

Pokój, Wrocław, Nadodrze, Paulińska

1 200 zł
 
Wolne od: 24.06.2018 Koniec wynajmu: nieokreślone Data ogłoszenia: 22.06.2018

Opłaty

Cena za całość: 1 200 zł Cena za miejsce: - Kaucja: 1 200 zł Opłaty dodatkowe: 250 zł
Opłaty dodatkowe obejmują: do rozliczenia wg liczników na koniec umowy. przy 4 osobach i normalnym zużyciu ok 180zł miesięczni

Informacje o lokalu

Powierzchnia: 21m2 Piętro: 4 Umeblowane: TAK Liczba pokoi: 3
Liczba miejsc: 1 Internet: TAK Telefon: NIE Telewizja: NIE
Pralka: TAK
Od centrum: Centrum

Preferencje

Mężczyźni: TAK Kobiety: TAK Pary: TAK Studenci: TAK
Palący: NIE Pracujący: TAK Z dziećmi: NIE Z psem: NIE

Opis mieszkania

Pokój w mieszkaniu (na czwartym piętrze) w kamienicy przy ulicy Paulińskiej. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, a jednocześnie jest to boczna ulica, co zapewnia ciszę. Mieszkanie jest w dobrym stanie o wysokim standardzie wykończenia.

W mieszkaniu są trzy pokoje, dwa duże i jeden mniejszy, kuchnia i łazienka razem z toaletą. Docelowa ilość mieszkańców to 4 osoby.

W mieszkaniu pralka, zmywarka, mikrofalówka, wanna z prysznicem, deska do prasowania, żelazko, odkurzacz, pełne wyposażenie kuchni (większość nowa Ikea), środki czystości. Internet aktualnie 13 MBit, na początku lipca wymieniony zostanie na 39MBit (Dialog VDSL).

Cena za pokój to 1200zł. Zaliczka na rachunki (Internet, woda, prąd, śmieci, gaz) 250zł od osoby - do rozliczenia wedle liczników na koniec umowy. Rachunki przy czterech osobach i normalnym zużyciu powinny wyjść około 180zł miesięcznie. Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu + pierwszy miesiąc z góry. Umowa na rok. W wypadku podpisania umowy od początku lipca, pierwszy czynsz pomniejszamy o 25%.

Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja. Tramwaje 7, 10 oraz 20 z przystanku Paulińska 150 metrów od mieszkania. W zasięgu 8 minut spaceru Uniwersytet, płyta główna rynku 12 minut. Plac Bema - 8, dworzec Nadodrze - 5 minut, plac Staszica oraz węzeł komunikacyjny Dubois / Pomorska - 4 minut. W bezpośredniej okolicy dużo wysokiej jakości usług na dynamicznie rozwijającym się modnym Nadodrzu. Blisko mieszkania Biedronka i Żabka, Rossman, Drink Hala, parki, siłownia.

Kontakt

Jesteś zainteresowany? Osoba kontaktowa: Marta

Nr telefonu: 692-XXX Pokaż numer telefonu

Wyślij wiadomość

Uwaga! Zamknij

Data ważności tego ogłoszenia została przekroczona
Ogłoszenie to prawdopodobnie jest nieaktualne.
stancje · mieszkania do wynajęcia · mieszkania · pokoje dla studentów · pokoje do wynajęcia · darmowe ogłoszenia · mieszkania studenckie ·