Mieszkania do wynajęcia, pokoje i stancje - darmowe ogłoszenia wynajmu na TwojaStancja.pl

Mieszkania i pokoje do wynajęcia
Darmowe ogłoszenia z całej Polski

Dodaj ogłoszenie

Aktualnych ogłoszeń: 69844 Bieżący tydzień: 0

Ranking studenckich osobistych kont bankowych

Dobre konto bankowe z kartą debetową to w dzisiejszych czasach rzecz niezbędna dla każdego studenta. Nie przepłacaj bez potrzeby, sprawdź, które konta są naprawdę darmowe. Z myślą o użytkownikach portalu TwojaStancja.pl przygotowaliśmy zestawienie najlepszych kont bankowych dla studentów.

W jednym miejscu zebraliśmy i porównaliśmy najistotniejsze cechy kont studenckich takie jak opłaty za prowadzenie konta, użytkowanie karty bankomatowej, przelewy przez internet do innych banków, pobieranie gotówki w bankomatach. Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem oraz ze szczegółami oferty.

Zwycięzcą naszego rankingu kont studenckich bezsprzecznie zostało Konto Alior Sync, o którym można śmiało powiedzieć "wszystko jest za darmo". Na drugim miejscu uplasował się wieloletni lider bankowości internetowej mBank z kontem eKONTO, podium zamyka ING z Konto z Lwem Direct <26, które co prawda posiada wysoką opłatę za kartę 7 złotych miesięcznie, jednak pobierana jest tylko, gdy student nie wykona chociażby jednej 100 złotowej transakcji. Na uwagę zasługują również Pierwsze Konto Credit Agricole, Konto <30 banku BZ WBK oraz konto e-direct Volkswagen Bank.

Młoda studentka
Bank Nazwa konta Podstawowe opłaty Bonusy Szczegóły Załóż konto
Prowadzenie konta Użytkowanie karty Przelewy przez internet Wypłaty z bankomatów
Konto Alior Sync Konto Alior Sync 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce Zwrot 5% wartości zakupów w internecie. » szczegóły
» opłaty
Załóż
eKONTO eKONTO 0 zł 0/2 zł  0 zł 0 zł - BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet
5 zł - pozostałe
K@rta wirtualna eKarta. » szczegóły
» opłaty
Załóż
Konto Direct<26 Konto Direct<26 0 zł 0/7 zł  0 zł 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce K@rta wirtualna ING Visa. » szczegóły
» opłaty
Załóż
Pierwsze Konto Pierwsze Konto 0 zł 0/2 zł  0 zł 0 zł - BZ WBK, Euronet
5 zł - pozostałe
Limit kredytowy na rachunku 500 zł. » szczegóły
» opłaty
Załóż
Konto e-direct Konto e-direct 0 zł 0 zł 0 zł 0/1,50 zł  - wszystkie bankomaty w Polsce Limit kredytowy na koncie. » szczegóły
» opłaty
Załóż
e-Konto<30 e-Konto<30 0 zł 0/5 zł  0 zł 0 zł - BZ WBK
1 zł - Bank Millenium
5 zł - pozostałe
Zniżki i rabaty w ponad 200 sklepach internetowych. » szczegóły
» opłaty
Załóż
Konto osobiste Konto osobiste 0 zł 5/9 zł  0 zł 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie Połowa środków z konta zarabia 4% w skali roku. » szczegóły
» opłaty
Załóż
Konto Inteligo Konto Inteligo 0 zł 0/4 zł  0 zł 0 zł - PKO BP, BZ WBK, eService
4 zł - pozostałe
- » szczegóły
» opłaty
Załóż
Konto Internetowe Konto Internetowe 0 zł 0/3 zł  0 zł 0 zł - Millennium
1 zł - BZ WBK, Cash4you
5 zł - pozostałe
Zwrot 1% od każdej transakcji bezgotówkowej. » szczegóły
» opłaty
Załóż
MultiKonto Jestem MultiKonto Jestem 0 zł 1 zł 0 zł 0 zł - MultiBank
5 zł - pozostałe
- » szczegóły
» opłaty
Załóż
Konto Osobiste Konto Osobiste 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł - pierwsze 3 wypłaty w miesiącu 4,5 zł - kolejne wypłaty Atrakcyjne oprocentowanie rachunku 2,75%. » szczegóły
» opłaty
Załóż
CitiKonto Direct CitiKonto Direct 0/7 zł  0/5 zł  0 zł 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce - » szczegóły
» opłaty
Załóż

  •     Użytkowanie karty mBank jest darmowe gdy kartą tą zostaną wykonane operacje bezgotówkowe w wysokości minimum 100 zł miesięcznie. W innym wypadku 2 zł.
  •     Jeżeli miesięczna wartość rozliczonych przez Bank ING transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą wyniesie co najmniej 100 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.
  •     Użytkowanie karty jest darmowe Visa 1 Konto jest darmowe gdy w ciągu miesiąca zrobisz zakupy na łączną kwotę minimum 100 zł.
  •     Dla wypłat dokonanych w okresie od 15.05.2012 r. do 31.12.2012 r. opłata nie jest pobierana. Opłata nie jest pobierana powyżej przy wybieraniu powyżej 400 zł.
  •     Zbliżeniową karta płatniczą Visa Electron<30 jest bezpłatna w przypadku rozliczenia przez bank BZ WBK w poprzednim miesiącu kalendarzowym co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej dokonanej przy użyciu karty.
  •     Opłata za kartę debetową MasterCard Alior z funkcjonalnością PayPass nie jest pobierana, gdy: - w danym miesiącu, innym niż miesiąc otwarcia ROR do którego wydana jest karta, odnotowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyoszą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS; lub - w danym miesiącu, innym niż miesiąc otwarcia ROR do którego wydana jest karta , odnotowano jednorazowy wpływ z rachunku innego banku, lub z rachunków dla Klientów Biznesowych prowadzonych w Alior Banku na kwotę większą lub równą 2 000.
  •     Opłata 0 zł za wydanie karty Inteligo i jej używanie, gdy miesięcznie wydajesz nią zaledwie 100 zł, w innym wypadku 4 zł miesięcznie.
  •     Opłata miesięczna za użytkowanie karty Millennium Maestro PayPass wynosi 0 zł, jeśli obroty na niej wyniosą minimum 100 zł miesięcznie. W innym przypadku opłata wynosi 3 zł.
  •     Bez opłat gdy w danym miesiącu wpływy na konto minimum 2000 zł, 7 zł w pozostałych przypadkach
  •     Bez opłat jeżeli w poprzednim miesiącu suma zaksięgowanych transakcji bezgotówkowych Citicard wyniosła min. 500 zł. W pozostałych przypadkach 5 zł.

Ostatnia aktualizacja: July 2024.


stancje · mieszkania do wynajęcia · mieszkania · pokoje dla studentów · pokoje do wynajęcia · darmowe ogłoszenia · mieszkania studenckie ·